Каремат складний килимок Хакі. Каремат військовий армійський 10мм 6 секцій
Каремат - це абсолютно корисна річ, а в холодний час року можна сказати незамінна річ в польових умовах.
Служіння відмінною Захист від холоду, який йде від землі. Тобто меду вами і холодною і навіть промерзлою землею завжди є прошарка, яка відбиває ваше тепло назад до вас, і не пропускає вологість і вологість до вашого тіла.
Він може служити відмінною сидушкою в польових умовах.
Переваги:
- Високий рівень високості і щільності.
- Зволожуючі здібності, які збільшують ізностотягливість і роблять немочуючим;
- Легко складається і має ручки для перенесення;
- Фіксується застібками фастекс;
- Також можна використовувати як підстилку при стрільбі, або підстилку для сидіння.
- Ткан Oxford 600 D.
Розміри:
1. У складній формі:
- Довжина - 570 мм;
- Ширина - 300 мм;
- Висота - 80 мм.
2) Розкладеною формою:
- Довжина - 1830 мм;
- Ширина - 560 мм;
- Висота - 15 мм.
УКРАЇНСЬКЕ ВИРОБНИЦТВО!
Каремат практичний і легкий!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | L&L |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 185 см |
| Ширина | 60 см |
| Товщина | 10 мм |
| Колір | Хакі |
| Стан | Новий |
| Тип килимка | Каремат |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 190 ₴



