Каримат складаний килимок колір — Чорний. Каремат військовий армійський — це абсолютно корисна річ, а в холодну пору року можна сказати незамінну річ у польових умовах. Наші тактичні складані килимки мають дуже чудовий захист від холоду, що йде від землі. Тобто між вами й холодною й навіть мокрою, промерзлою землею завжди є прошарок, що відбиває ваше тепло назад до вас, і не пропускає вологість і вологість до вашого тіла. Він може слугувати чудовим сидінням у польових умовах.
Переваги: Високий рівень теплозбереження.
Сприятливості до непромокання, які збільшують зносотягливість;
Легко складається й має ручки для перенесення;
Фіксується застібками фастекс;
Також можна використовувати як підстилку під час стрільби або підстилку для сидіння.
Тканина Oxford 600 D.
Розміри:
1) У складному вигляді: Довжина — 600 мм; Ширина — 290 мм; Висота — 170 мм.
2) Розкладеної форми: Довжина — 1350 мм; Ширина — 600 мм; Висота — 20 мм.
УКРАЇНКЕ ПРОДУКТЯ!
Каремат практичний і легкий!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | L&L |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 185 см |
| Ширина | 60 см |
| Товщина | 20 мм |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Тип килимка | Каремат |
- Ціна: 1 290 ₴


