Каремат складаний піксель 30мм 6 секцій
Каремат складний - створить Вам максимально комфортні умови. Це абсолютно корисна, а в холодну пору року можна сказати незамінна річ у польових умовах.
На ньому ви можете лежати, сидіти, спати без страху за своє здоров'я. Килимок не пропускає холод та тепло, легкий та м'який.
Служить відмінним захистом від холоду, що йде від ґрунту. Тобто меду вами і холодною і навіть промерзлою землею завжди є прошарок, який відображає ваше тепло назад до вас, і не пропускає вогкість і вологу до вашого тіла.
Він може служити чудовим сидінням у польових умовах.
Переваги:
- Високий рівень зносостійкості та щільності;
- Водовідштовхувальні здібності, які збільшують зносостійкість і робить непромокаючим;
- Легко складається та має ручки для перенесення;
- Фіксується застібками фастекс;
- Також можна використовувати як підстилку при стрільбі, або підстилку для сидіння;
- Тканина Oxford 600 D;
- Товщина 30 мм.
Розміри:
1. У складеному вигляді:
- Глибина – 230 мм;
- Ширина – 550 мм;
- Висота – 270 мм.
2. У розкладеному вигляді:
- Довжина – 1800 мм;
- Ширина – 550 мм;
- Товщина - 30 мм.
УКРАЇНСЬКЕ ВИРОБНИЦТВО!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | L&L |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 185 см |
| Ширина | 60 см |
| Товщина | 30 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип килимка | Каремат |
| Матеріал | ЕВА |
| Кількість шарів | Тришарові |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Колір | Камуфляж |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 590 ₴



