Розкладачка металева для солдатів і захисників України, колір хакі (олива)
Український виробник
Міцна розкладачка — це створена з урахуванням анатомії людського тіла легка та практична розкладачка, а також чудовий дачний варіант, чудово підходить для активного відпочинку на природі, туризму, риболовлі, пікніка, полювання. Модель компактно складається, поміщається в автотранспорт, швидко й без зусиль трансформується.
Крім казарми, можна використовувати в польових умовах, наприклад, у турпоході, полювання або риболовлі. Крім того, вона буде незамінна в екстрених ситуаціях — у зв'язку з польовим госпіталізуванням або стихіями. Це польове ліжко-розкладачка чудово підійде для військових, яким часто доводиться переміщатися.
Зручне розкладне ліжко можна використовувати й удома як додаткове спальне місце, у разі прибуття гостей. До того ж у складеному вигляді вона займає зовсім небагато місця.
Переваги:
- Каркас міцний і довговічний, стійкий до корозії, має легкість, високі ударостійкі якості. Розкладачка витримує навантаження до 150 кг;
- Тканина — пробивка кольору хакі з чорними смужками, тканина надщільна, гігроскопічна, водночас не жорстка та приємна на дотик;
- Особливості - надійність поєднується з легкістю, вага розкладачки становить усього 10 кг. Збирається переносне спальне місце до компактних розмірів і упаковується в чохол.
Характеристики:
- Розмір розкладачки в розгорнутому вигляді (Д×Ш×В): 195×70×35 см;
- Розмір розкладачки в складеному вигляді (Д×Ш×В): 95×15×15 см;
- Матеріал каркаса — профіль труба: 20×20, товщина металу — 1,8 - 2 мм;
- Вага: 10 кг;
- Максимальне навантаження: до 150 кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал каркаса розкладачки | Сталева профільна труба |
| Підстава спального місця розкладачки | Оксфорд 600D |
| Покриття труби каркаса | Полімерне порошкове |
| Колір | Хакі |
| Стан | Новий |
| Максимально допустиме навантаження | 150 |
| Габаритні розміри у розкладеному вигляді | |
| Довжина | 195 мм |
| Висота | 35 мм |
| Вага | 10 кг |
| Габаритні розміри в складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 50 мм |
| Довжина у складеному вигляді | 950 мм |
| Ширина у складеному вигляді | 100 мм |
| Комплектація | |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Знімний козирок від сонця | Ні |
| Подушка для відпочинку | Ні |
| Чохол для зберігання і транспортування | True |
- Ціна: 2 990 ₴

