Розкладачка ліжко металеве складане. Розкладачка складана з чохлом. Хакі зі смугами
Український виробник
Розкладне ліжко – легке та одночасно міцне ліжко призначене для забезпечення комфортного відпочинку в похідних умовах. Модель компактно складається, міститься в автотранспорті, швидко і без зусиль трансформується.
Її можна використовувати в польових умовах, наприклад, у турпоході, на полюванні чи рибалці. Крім того, вона буде незамінною в екстрених ситуаціях — у зв'язку з польовим госпіталізуванням або стихійними лихами. Це польове ліжко-розкладачка відмінно підійде для військових, яким часто доводиться переміщатися.
Зручне розкладне ліжко можна використовувати і вдома як додаткове спальне місце у разі приїзду гостей. До того ж у складеному вигляді вона займає зовсім небагато місця.
- Каркас міцний і довговічний, стійкий до корозії, має легкість, високі ударостійкі якості. Розкладачка витримує навантаження до 150 кг;
- Тканина — пробивка кольору хакі з чорними смужками, тканина надщільна, гігроскопічна, водночас не жорстка та приємна на дотик;
- Особливості - надійність поєднується з легкістю, вага розкладачки становить усього 10 кг. Збирається переносне спальне місце до компактних розмірів і упаковується в чохол.
- Розмір розкладачки в розгорнутому вигляді (Д×Ш×В): 195×70×35 см;
- Розмір розкладачки в складеному вигляді (Д×Ш×В): 95×15×15 см;
- Матеріал каркаса — профіль труба: 20×20, товщина металу — 1,8 - 2 мм;
- Вага: 10 кг;
- Максимальне навантаження: до 150 кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UA |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал каркаса розкладачки | Сталева профільна труба |
| Підстава спального місця розкладачки | Оксфорд 600D |
| Покриття труби каркаса | Полімерне порошкове |
| Колір | Хакі |
| Стан | Новий |
| Матеріал каркаса | сталь |
| Габаритні розміри у розкладеному вигляді | |
| Довжина | 195 мм |
| Висота | 35 мм |
| Вага | 10 кг |
| Габаритні розміри в складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 150 мм |
| Довжина у складеному вигляді | 950 мм |
| Ширина у складеному вигляді | 150 мм |
| Комплектація | |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Знімний козирок від сонця | Ні |
| Подушка для відпочинку | Ні |
| Чохол для зберігання і транспортування | True |
| Загальне | |
| Тип ліжка | односпальна |
| Габаритні розміри | |
| Висота ліжка | 350 мм |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Максимально допустиме навантаження | 150 |
| Розміри спального місця | |
| Висота спального місця | 35 мм |
| Довжина спального місця | 195 мм |
| Ширина спального місця | 70 мм |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 195 мм |
| Ширина ліжка | 70 мм |
- Ціна: 2 990 ₴







