Розкладачка металева складане ліжко. Розкладачка з чохлом польова. Хакі/олива
Український виробник
Міцна розкладачка - це створена з урахуванням анатомії людського тіла легка і практична армійська розкладачка, а також відмінний дачний варіант, чудово підходить для активного відпочинку на природі, туризму, риболовлі, пікніка, полювання. У складеному вигляді розкладачка компактна і займає трохи місця, завдяки чому вона проста у транспортуванні.
Поспавши на такому розкладному ліжку ніч, вранці людина буде відпочившою і повною сил, готовим до складних вчень чи марш-кидків.
Розкладачка відрізняється високою міцністю, її металеві елементи не схильні до корозії.
Переваги:
- Каркас - довговічний та міцний, стійкий до корозії, володіє легкістю, високими удароміцними якостями. Розкладачка витримує навантаження до 150 кг;
- Тканина - колір олива/хакі, така тканина надщільна, гігроскопічна, при цьому не жорстка і приємна на дотик;
- Особливості - надійність поєднується з легкістю, вага розкладачки складає всього 11 кг. Збирається переносне спальне місце до компактних розмірів і упаковується в чохол.
Колір тканини може змінюватись.
Характеристики:
- Розмір розкладачки у розгорнутому вигляді (Д×Ш×В): 197×64×49 см;
- Розмір розкладачки у складеному вигляді (Д×Ш×В): 1000×100×80 мм;
- Матеріал каркасу – профіль труба: 20×20, товщина металу- 2 мм;
- Вага: 11 кг;
- Допустиме навантаження: до 150 кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UA |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Хакі |
| Матеріал каркаса | неіржавка сталь |
| Габаритні розміри | |
| Висота ліжка | 49 мм |
| Розміри спального місця | |
| Висота спального місця | 49 мм |
| Довжина спального місця | 197 мм |
| Ширина спального місця | 64 мм |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 197 мм |
| Ширина ліжка | 64 мм |
| Загальне | |
| Тип ліжка | односпальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 350 ₴







