Розкладачка польова посилена до 200кг. Мультикам
Український виробник
Супер міцна розкладачка - це створена з урахуванням анатомії людського тіла легка і практична армійська розкладачка, а також відмінний дачний варіант, чудово підходить для активного відпочинку на природі, туризму, риболовлі, пікніка, полювання. Модель компактно складається, поміщається в автотранспорт, швидко та без зусиль трансформується.
Переваги:
- Каркас - міцний і довговічний, стійкий до корозії, володіє легкістю, високими удароміцними якостями. Розкладачка витримує навантаження до 200 кг;
- Тканина - оббивка кольору мультикам, тканина надщільна, гігроскопічна, при цьому не жорстка і приємна на дотик;
- Особливості - надійність поєднується з легкістю, вага розкладачки складає всього 11 кг. Збирається переносне спальне місце до компактних розмірів і упаковується в чохол.
Колір тканини може змінюватись.
Характеристики:
- Розмір розкладачки у розгорнутому вигляді (Д×Ш×В): 197×64×49 см;
- Розмір розкладачки у складеному вигляді (Д×Ш×В): 1000×100×80 мм;
- Матеріал каркасу – профіль труба: 20×20, товщина металу- 2 мм
- Вага: 11 кг;
- Допустиме навантаження: до 200 кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UA |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Мультикам |
| Матеріал каркаса | неіржавка сталь |
| Довжина ліжка | 197 мм |
| Ширина ліжка | 64 мм |
| Висота ліжка | 49 мм |
| Довжина спального місця | 197 мм |
| Ширина спального місця | 64 мм |
| Висота спального місця | 49 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 350 ₴









