Розкладачка НАТО польова з кишенями. Розкладачка складана металева з чохлом. Хакі
Український виробник
Міцна розкладачка - це створена з урахуванням анатомії людського тіла легка і практична розкладачка, а також відмінний дачний і польовий варіант, чудово підходить для активного відпочинку на природі, туризму, риболовлі, пікніка, полювання. Модель компактно складається, міститься в автотранспорті, швидко і без зусиль трансформується.
У цій моделі в комплектацію входять кишені, в які ви можете помістити потрібні для Вас речі.
Переваги:
- Каркас міцний і довговічний, стійкий до корозії, має легкість, високі ударостійкі якості. Розкладачка витримує навантаження до 150 кг;
- Тканина — пробивка кольору хакі з чорними смужками, тканина надщільна, гігроскопічна, водночас не жорстка та приємна на дотик;
- Особливості - надійність поєднується з легкістю, вага розкладачки становить усього 10 кг. Збирається переносне спальне місце до компактних розмірів і упаковується в чохол.
Характеристики:
- Розмір розкладачки в розгорнутому вигляді (Д×Ш×В): 195×69×46 см;
- Розмір розкладачки в складеному вигляді (Д×Ш×В): 95×15×15 см;
- Матеріал каркаса — профіль труба: 20×20, товщина металу — 1,8 - 2 мм;
- Вага: 10 кг;
- Максимальне навантаження: до 150 кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал каркаса розкладачки | Сталева профільна труба |
| Підстава спального місця розкладачки | Оксфорд 600D |
| Покриття труби каркаса | Полімерне порошкове |
| Колір | Хакі |
| Стан | Новий |
| Максимально допустиме навантаження | 150 |
| Габаритні розміри у розкладеному вигляді | |
| Довжина | 195 мм |
| Висота | 46 мм |
| Вага | 9 кг |
| Габаритні розміри в складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 350 мм |
| Довжина у складеному вигляді | 950 мм |
| Ширина у складеному вигляді | 100 мм |
| Комплектація | |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Знімний козирок від сонця | Ні |
| Подушка для відпочинку | Ні |
| Чохол для зберігання і транспортування | True |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Матеріал каркаса | сталь |
| Довжина ліжка | 1950 мм |
| Ширина ліжка | 690 мм |
| Висота ліжка | 460 мм |
| Довжина спального місця | 1950 мм |
| Ширина спального місця | 690 мм |
| Висота спального місця | 460 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 300 ₴









