
Широка розкладачка НАТО 75см до 200 кг армійське складане ліжко для військових Піксель. Розкладачка з чохлом
3 700 ₴
- Немає в наявності
- Код: RSD-п2
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Посилена розкладачка НАТО до 200 кг армійське складане ліжко для військових Піксель
Розкладачка з чохлом
Український виробник.
Розкладачка - створена з урахуванням анатомії людського тіла легка і практична армійська розкладачка, а також відмінний дачний варіант, чудово підходить для активного відпочинку на природі, туризму, риболовлі, пікніка, полювання. Модель складається, поміщається в автотранспорт, швидко та без зусиль трансформується.
Переваги:
- Каркас - виконаний з металу завтовшки 2мм;
- Тканина - піксель, така тканина надщільна, гігроскопічна, при цьому не жорстка і приємна на дотик;
- Особливості - вага розкладачки складає всього 11 кг.
- Збирається переносне спальне місце до компактних розмірів і упаковується в чохол;
- Водостійкість - тканина водостійка. Колір тканини може змінюватись.
Характеристики:
- Розмір розкладачки у розгорнутому вигляді (Д×Ш×В): 1970×750×530 мм;
- Розмір розкладачки у складеному вигляді (Д×Ш×В): 1000×100×80 мм;
- Матеріал каркасу – профіль труба: 20×20 мм;
- Вага: 11 кг;
- Допустиме навантаження: до 200 кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UA |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал каркаса | сталь |
| Основа спального місця | метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота ліжка | 530 мм |
| Розміри спального місця | |
| Висота спального місця | 53 мм |
| Довжина спального місця | 197 мм |
| Ширина спального місця | 75 мм |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 197 мм |
| Ширина ліжка | 75 мм |
| Загальне | |
| Тип ліжка | односпальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 700 ₴







