-5%

Каремат - килимок, складний килимок, колір Чорний, 30мм на 4 секції, великого розміру 1000 х 2400 мм
3 800 ₴
3 600 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 4х30 Ч
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Каремат - килимок, складний килимок, колір Чорний, 30мм на 4 секції, великого розміру 1000 х 2400 мм
Переваги: Високий рівень теплозберігання.
Здібності до не промокання.
Легко складається з 4 частин і має ручки для перенесення;
Фіксується застібками фастекс;
Металеве кільце для застібки.
Також можна використовувати як підстилку при стрільбі лежачи, або підстилку для сидіння.
Тканина - CODURA.
Розміри:
1. У складенному вигляді:
Довжина - 600 мм; Ширина - 1000 мм; Висота - 120 мм.
2) В розкладеному вигляді:
Довжина - 2400 мм; Ширина - 1000 мм; Висота - 30 мм.
УКРАЇНСЬКЕ ВИРОБНИЦТВО!
Каремат практичний і легкий!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | L&L |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Пінополіетилен |
| Тип килимка | Каремат |
| Ширина | 100 см |
| Довжина | 240 см |
| Товщина | 30 мм |
| Кількість шарів | Тришарові |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 600 ₴





