
Банкетка, диван очікування 120 см, диван-лавка – для лікарні, салону, навчальних закладів, бомбосховище та холу
3 980 ₴
- Немає в наявності
- Код: BN-BLK
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Банкетка, диван очікування 120 см, диван-лавка – для лікарні, салону, навчальних закладів, бомбосховище та хол
Диван-лава (Банкетка) – це поєднання сучасного дизайну, зручності та міцності. Ідеально підходить для офісів, салонів, холів, ресторанів, лкарень чи домашнього інтер'єру.
М'яке сидіння та ергономічна спинка забезпечують комфортне розташування, а якісна оббивка з еко-шкіри робить меблі стильними та практичними.
Металеві опори гарантують високу надійність та стійкість, витримуючи навантаження до 300 кг.
Можливі кольори під виготовлення: білий, беж, сірий, синій, червоний
Розміри:
- Висота: 70 см
- Ширина: 120 см
- Глибина: 75 см
Основні характеристики:
- Країна виробник: Україна
- Стан: Новий
- Колір: Чорний
- Матеріал оббивки: Еко-шкіра
- Максимальне навантаження: 300 кг
- Опори: Метал
Диван-банкетка стане чудовим доповненням вашого простору, надаючи йому сучасного вигляду та комфорту.
Доставка по всій Україні!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | диван |
| Тип дивана | прямий |
| Кількість посадочних місць | 3 |
| Наявність спинки | Так |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри дивана | |
| Довжина дивану | 120 см |
| Глибина дивану | 75 см |
| Висота посадкової частини дивана | 70 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Ніжки | метал |
| Обивний матеріал | Вінілштучшкіра |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 980 ₴


